Nepārtrauktā atskaņošana ar balss ierakstītāju. FM radio sporta bezatskaņošanas mūzikas atskaņotājs

Nepārtrauktā atskaņošana ar balss ierakstītāju. FM radio sporta bezatskaņošanas mūzikas atskaņotājs

Touch poga, taustiņslēga, mašīna, e-grāmata, mūzikas atskaņošana, ierakstīšana, FM radio Atbalsta shuffle un breakpoint play. Vai miega režīms ir izslēgts? Ekrāna izmērs: 1,0 collu OLED displejs. Lossless akustika, lyrics var sinhronā displejs ar mūziku. Pēc 2-3 stundām pilnībā uzlādēts, visilgāko atskaņošanu ...

Walkman mp3.jpg

  • Touch poga, taustiņslēga, mašīna, e-grāmata, mūzikas atskaņošana, ierakstīšana, FM radio Atbalsta shuffle un breakpoint play. Vai miega režīms ir izslēgts?

  • Ekrāna izmērs: 1,0 collu OLED displejs. Lossless akustika. Dziesmu tekstu var sinhronais displejs ar mūziku. Pēc 2-3 stundām pilnībā uzlādēts, visgarākais atskaņošanas laiks ir līdz 30 stundām. Atbalsta dažādus mūzikas formātus: MP3, WMA, OGG, APE, FLAC un AAC. Perfekta skaņas kvalitāte .

  • Ātrā balss ierakstītājs: nodrošina profesionālus ieraksta rezultātus. Iebūvēts 360 grādu ierakstu marķējums, PCM lineārs ieraksts, atjauno autentiskākos ierakstus.

  • Iekšējā atmiņa 8GB, var būt 8 GB USB zibatmiņas disks, un braukšanas programma nav nepieciešama. Var uzglabāt aptuveni 2000 dziesmu, TF / Micro SD Max paplašināts līdz 16 GB.


personal stereo.jpg

● 1,8 "262K (128x160 pikseļi) krāsu TFT displejs

● 1,5 collu 65K krāsu CSTN displejs (nav obligāts)

● Atbalsta video režīmi: MTV (30 kadri sekundē)

● Atbalsta audio režīmi: MP3 / WMA

● Atbalsta DRM10

● Atbalsta Micro SD / T-Flash atmiņas karti līdz pat 8G

● Izvēles FM uztvērējs ar FM ierakstīšanas funkciju

● ID3 tag (ID3V1 / ID3V2) un lirikas sinhronizācija

● Digitālais balss ieraksts, atbalsts ADPCM kodē

● Atbalsta 3D surround

● Failu pārvaldības funkcija

● Stereo austiņas

● Atbalsta slaidrādes funkciju

● Iebūvēti 7 ekvalaizers režīmi (Pop, Rock, Classic, Jazz, Bass, Normal, Custom EQ).

● Fotoattēlu atskaņošana: JPG, BMP

● Iestatījums vairākās valodās

● Iebūvēta zibatmiņa, līdz 16G

● Atbalsta Li-Polimēru uzlādējamo akumulatoru

● Mini USB ports, USB 2.0 lielais ātrums

_MG_0755.jpgBluetooth smart.jpg

Lūdzu, brīvi iegādājieties nepārtrauktu atskaņošanu ar balss ierakstītāju FM radio sporta bezzudumu mūzikas atskaņotāju, kas atrodas noliktavā no mūsu rūpnīcas. Kā viens no vadošajiem Ķīnas ražotājiem un piegādātājiem, mēs piedāvājam arī pielāgotu pakalpojumu un bezmaksas paraugu no Ķīnā izgatavotiem izstrādājumiem. Tagad apskatiet citātu ar mums.
Hot Tags: Nepārtraukta atskaņošana ar balss ierakstītāju fm radio sporta lossless mūzikas atskaņotājs, Ķīna, rūpnīca, piegādātāji, ražotāji, citāts, pielāgoti, krājumā, izgatavoti Ķīnā, bezmaksas paraugs