MP3 atskaņotājs, mini bez traucējumiem sporta mūzikas atskaņotājs ar FM / ierakstīšanu

MP3 atskaņotājs, mini bez traucējumiem sporta mūzikas atskaņotājs ar FM / ierakstīšanu

L Mini Design: Viegls, gudrs un gardu. Tas ir aprīkots ar apvalku klipu, kas piestiprināts pie jūsu T-krekla, braucot. Laba sporta izvēle. L Bezskaņas kvalitāte: Atbalsta audio formātus MP3 / WMA / OGG / APE / FLAC / WAV / AAC-LC / ACELP. Izbaudiet augstu skaņas kvalitāti. L Multifunkcija: atbalsta mūzikas atskaņošanu, FM radio, ...

best budget mp3 player.jpgbest mp3 player sound quality.jpg

L   Mini dizains: viegla, gudra un garda.   Tas ir aprīkots ar apvalku klipu, kas piestiprināts pie jūsu T-krekla, braucot.   Laba sporta izvēle.

L   BezsamaĦas skaņas kvalitāte: Atbalsta audio formātus MP3 / WMA / OGG / APE / FLAC / WAV / AAC-LC / ACELP.   Izbaudiet augstu skaņas kvalitāti.

L   Daudzfunkciju: atbalsta mūzikas atskaņošanu, FM radio, FM / balss ierakstu, mapju skatu, atsākt atskaņošanu uc, kas atbilst lielākajai daļai jūsu vajadzību.   Lūdzu, ņemiet vērā, ka atskaņotājam nav iekšējās atmiņas.

L   Long Battery Life: Iebūvēta 150mAh uzlādējama akumulatoru.   Līdz 20 stundām audio atskaņošana vidējā apjomā.

QQ截图20170803091845.jpg ● Dekodēšanas formāts: MP3, WMA
● Iebūvēta zibatmiņa, līdz 8G
● USB failu pārsūtīšana un datu ielāde
● USB 2.0 lielais ātrums
● Krāsu klips (pēc izvēles) Bluetooth smart.jpg

Lūdzu, brīvi iegādājieties mp3 atskaņotāju, mini bezzudumu sporta mūzikas atskaņotāju ar fm / ierakstu krājumā no mūsu rūpnīcas. Kā viens no vadošajiem Ķīnas ražotājiem un piegādātājiem, mēs piedāvājam arī pielāgotu pakalpojumu un bezmaksas paraugu no Ķīnā izgatavotiem izstrādājumiem. Tagad apskatiet citātu ar mums.
Hot Tags: Mp3 atskaņotājs, mini bezzudumu sporta mūzikas atskaņotājs ar fm / ierakstu, Ķīna, fabrika, piegādātāji, ražotāji, citāts, pielāgoti, krājumā, izgatavoti Ķīnā, bezmaksas paraugs