Jauns un pilnīgi ūdensizturīgs MP3 atskaņotājs

Jauns un pilnīgi ūdensizturīgs MP3 atskaņotājs

L Tas ir ideāls valkāšanai, peldējot vai veicot citus ūdens aktivitātes. L Gan MP3 atskaņotājs, vai austiņas var palikt iegremdētas zem ūdens vairāk nekā 24 stundas bez bojājumiem. L MP3 atskaņotājs ir aprīkots ar izturīgu klipu, kuru var viegli piestiprināt uz galvas saiti vai peldēt ...

Ūdensnecaurlaidīgas īpašības.jpg

L   Tas ir ideāli piemērots valkāšanai, peldējot vai veicot citas ūdens aktivitātes.

L   Gan MP3 atskaņotājs, vai austiņas var palikt iegremdētas zem ūdens ilgāk nekā 24 stundas bez bojājumiem.

L   MP3 atskaņotājs ir aprīkots ar izturīgu klipu, kuru jūs viegli varat piestiprināt uz aizsargbrillēm vai peldēšanas brillēm.

L   Spēlētājam ir ūdensnecaurlaidīgas austiņas, kas ir īsas un neuzkrītošas un nodrošina aksesuārus, lai nodrošinātu labāku stabilitāti.

L   Plug n play (Windows un Mac), iekļauts USB kabelis

L   Uzlādējams akumulators

L   Garantēta ūdensizturība

best mp3 player software.jpg

Zila MP3.jpgSirdsdarbības monitoru watch.jpg

Lūdzu, neaizmirstiet iegādāties pavisam jaunu un pilnībā ūdensizturīgu MP3 atskaņotāju no mūsu rūpnīcas. Kā viens no vadošajiem Ķīnas ražotājiem un piegādātājiem, mēs piedāvājam arī pielāgotu pakalpojumu un bezmaksas paraugu no Ķīnā izgatavotiem izstrādājumiem. Tagad apskatiet citātu ar mums.
Hot Tags: Jauns un pilnīgi ūdensizturīgs MP3 atskaņotājs, Ķīna, fabrika, piegādātāji, ražotāji, citāts, pielāgoti, krājumā, izgatavoti Ķīnā, bezmaksas paraugs