IP68 Ūdensizturīgs viedtālrunis

IP68 Ūdensizturīgs viedtālrunis

Tas ir daudz labāks par citu lētu viedo pulksteni. Mēs vienmēr koncentrējāmies uz praktiskiem un kvalitatīviem produktiem. 1 Ūdensizturība: 1-3 m ūdens pusstundu. 2 Noturīgs pret triecieniem: ilgāks kalpošanas laiks. Tā izdzīvo pilienus no 2 metriem / 6,6 ft ar militāro standartu Drop-Shock aizsardzībai, omni gultnis aizsargā ...

Bluetooth sirdsdarbība monitor.jpg

  • Tas ir daudz labāks par citu lētu viedo pulksteni. Mēs vienmēr koncentrējāmies uz praktiskiem un kvalitatīviem produktiem.

  • 1 Ūdensizturība: 1-3 m ūdens pusstundu. 2 Noturīgs pret triecieniem: ilgāks kalpošanas laiks. Tā izdzīvo pilienus no 2 metriem / 6,6 ft ar militāro standartu pilienu aizsardzībai pret triecieniem, visdažādākie gultņi aizsargā jūsu pulksteņa tālruni visu dienu. 3 Sniega drošība: varat valkāt to, slidinot vai slidinot dienu.

  • Kad tālrunis un pulkstenis ir 8-10 m attālumā, tālrunis skatās vibrēt un brīdināt. Nepalaidiet garām savu viedtālruni! Vienkārši noklikšķiniet uz vīriešiem, lai meklētu jūsu ierīci, lai meklētu, un tālrunis brīdinās un vibrē, lai atgādinātu jums, kur tas ir.

  • Ar 3 X Sporta sensoru, kas ir funkcionāls visās daļās. Augstas precizitātes zaļās gaismas tehnoloģija ar zemāku patēriņu, izsekošanas ātrums reālajā laikā. 2 Braukšanai: Bezmaksas Hands zvana skaidrā skaņas kvalitātē. Mikro tālvadības pults savam viedajam tālrunim.

Bluetooth pedometer.jpg

best running watches runners world.jpg

Sirdsdarbības monitoru watch.jpg

Lūdzu, iegādājieties IP68 Waterproof Smart Watch-Phone, kas atrodas mūsu rūpnīcas krājumā. Kā viens no vadošajiem Ķīnas ražotājiem un piegādātājiem, mēs piedāvājam arī pielāgotu pakalpojumu un bezmaksas paraugu no Ķīnā izgatavotiem izstrādājumiem. Tagad apskatiet citātu ar mums.
Hot Tags: IP68 Waterproof Smart Watch-Phone, Ķīna, fabrika, piegādātāji, ražotāji, citāts, pielāgoti, krājumā, izgatavoti Ķīnā, bezmaksas paraugs