Viedā pulksteņa LCD Bluetooth

Viedā pulksteņa LCD Bluetooth

l paziņojumu: mobilie paziņojumi jūs pastāvīgi informēti par svarīgākajiem notikumiem. Skatīt paziņojumus no e-pastu, SMS, zvanītāja ID, kalendāra un jūsu mīļākie progr jūsu rokas. l funkcija: automātisko sinhronizāciju ar tehnoloģiju Bluetooth 4.0 atvieglo ierīci pārī ar ierīcē aktivizējiet pulksteni. To var atbalstīt...

23.jpg

l   Paziņojums: Mobilie paziņojumi jūs pastāvīgi informēti par svarīgākajiem notikumiem. Skatīt paziņojumus no e-pastu, SMS, zvanītāja ID, kalendāra un jūsu mīļākie progr jūsu rokas.

l   Funkcija: Automātisko sinhronizāciju ar tehnoloģiju Bluetooth 4.0 atvieglo pāris skatīties ar ierīcē iespējot. Tā var atbalstīt IOS 7 un virs vai Android 4,3 un virs viedtālrunis. Atbalsta Bluetooth Bluetooth Dialer, zvanu atgādinājums piezvanīt, Bluetooth, SMS / IM ziņojuma iesniedzējs anti-zaudētas, NFC, tālvadības sagūstīt, veselības pārvaldības: pedometrs, miega monitors, mazkustīgs atgādinājums, kalendārs, Audio un Video atskaņotājs.

l   Burvju skaņu izklaides: tā var mainīt savu balsi, sievietes balss, vīrieša balss, vecu balsi, bērna balss. Jūs varat baudīt savu balsi transformācija, pārsteigt savus draugus!

l   Dizains: Klasiskās sprādzes dizains piedāvā opciju, lai koriģētu kalibrs labākai ietilpībai. Vilnis iekšpuse dizains gaisa ventilācijas un sviedru tur plaukstas locītavu, tīrs un ērts.

l   SIM kartes slots: Tā atbalsta GSM 850/900/1800/1900 MHz tīkls, padara šo skatīties ir īsta standalone mobilo telefonu. Iespēju piezvanīt vai saņemt zvanu ar Gsm SIM karti. SIM karte nav iekļauta!

l   Meistarība: Augstas kvalitātes skatīties ir unikāls dizains, kas izskatās labi gan vīriešiem, gan sievietēm. Tas strādā ar iPhone / android telefoni un citu mobilo ierīci, izmantojot Bluetooth, un darīt visu mūsdienu viedos pulksteņus var piedāvāt. Visas funkcijas, piemēram, Push paziņojumus, attālo uztveršanu, anti-lost (atrašanai jūsu tālrunī, kad zaudēja) tiek atbalstīti.

                                                 Smart Watch weight.jpg    5 (2).jpg               heart rate monitor watch.jpg        

Lūdzu, var brīvi iegādāties lcd bluetooth viedos pulksteņus no mūsu fabrikas noliktavā. Viena no vadošajām Ķīnas ražotājiem un piegādātājiem, kā arī piedāvāsim jums pielāgotus pakalpojumus un produktus, kas izgatavoti Ķīnā bezmaksas paraugs. Tagad, konsultēties ar mums citāts.
Hot Tags: LCD bluetooth gudru skatīties, Ķīna, rūpnīcas, piegādātājiem, ražotājiem, piedāvājumam, pielāgotus, Stock, ražots Ķīnā, bezmaksas paraugs