Smart Fitness skatīties IOS un Android

Smart Fitness skatīties IOS un Android

L Sirdsdarbības ātrums un miega kontrole: vienmērīgi sekojiet sirdsdarbības tempam uz rokas, lai maksimāli palielinātu treniņus, labāk novērotu kaloriju sadedzināšanu un iegūtu skaidrāku priekšstatu par savu veselību; Automātiski izsekojiet miega ilgumu un konsekvenci. Es nekad neaizmirsīšu zvanu un ziņu: skatiet zvanu, SMS un SNS paziņojumu ...

Bluetooth music.jpg

L   Sirdsdarbības ātrums un miega kontrole: Sekojiet sirdsdarbības ritmai vienmērīgi uz plaukstas locītavas, lai maksimāli palielinātu treniņus, labāk novērotu kaloriju sadedzināšanu un iegūtu skaidrāku priekšstatu par savu veselību;   Automātiski izsekojiet miega ilgumu un konsekvenci .

L   Nekad neatstājiet zvanu un ziņu: skatiet zvanu, SMS un SNS paziņojumu uz rokas, lai tālrunis netiktu pamanīts un jūsu mērķi būtu vērsti uz fokusu.

L   IPX68 ūdensnecaurlaidīgs un augstas kvalitātes OLED ekrāns: apaļais OLED ekrāns ļauj lasīt datus daudz vieglāk un skaidrāk.   Veļas mazgāšana ar rokām, nokļūstot lietū, nekaitēs jūsu fitnesa sekošanas skatam.

Bluetooth pedometer.jpgwaterproof watch women's.jpg


Sirdsdarbības monitoru watch.jpg


Lūdzu, brīvi iegādājieties Smart Fitness Watch IOS un Android krājumā no mūsu rūpnīcas. Kā viens no vadošajiem Ķīnas ražotājiem un piegādātājiem, mēs piedāvājam arī pielāgotu pakalpojumu un bezmaksas paraugu no Ķīnā izgatavotiem izstrādājumiem. Tagad apskatiet citātu ar mums.
Hot Tags: Smart Fitness skatīties IOS un Android, Ķīna, rūpnīca, piegādātāji, ražotāji, citāts, pielāgotus, krājumiem, kas izgatavoti Ķīnā, bezmaksas paraugs